ליטוש שיש

ליטוש שיש

חיפשתם שירותי ליטוש שיש? מצאתם!
ליטוש שיש מקצועי ומתקדם לדירה, לחדר האמבטיה, למטבח או אף לשיש שלכם ברצפת הסלון, אלוף הניקיון בשבילכם.   

 

שירותי ליטוש שיש, מה יש לנו להציע לכם?

הבית נראה ישן למדי, לא מספיק שהרצפות כבר קיימות אצלנו בדירה במשך שנים, כך נראה גם השיש במטבח אשר שיפצנו לא ממזמן, כך נשמעות טענות של לא מעט מהלקוחות המגיעים אלינו. אנחנו מאמינים שהיכולות של החברה שלנו מוכחות בשטח. ליטוש שיש מקצועי ואיכותי. הדרך שלכם לחדש את השיש בבית שלכם. ולא רק במקום ספציפי, אלא בכל סוגי השיש. ליטוש השיש במטבח, בסלון, או בחדר האמבטיה. ליטוש שיש מתקדם מקצועי ואיכותי מבית איכותי, אלוף הניקיון מציע עבורכם את נקודות השירות הבאות בנוסף לשירותי ליטוש שיש לבית שלכם.

 

  • ניסיון מקיף ואיכותי לכל שירותי ליטוש שיש האפשריים בדירה שלכם. ניסיון זה מוביל את החברה למצוינות במשך שנים רבות ונותן לנו את האפשרות לגרום לכם להצליח, גם בדרך הקלה ביותר. בחיוג למספר השירות שלנו. כי אנחנו מבינים שהניסיון זה החשוב לכם.
  • החברה מציעה לכם גם שירות זמינות מידיית של ליטוש שיש. השיפוץ הסתיים מוקדם מהצפוי, רציתם להכנס לדירה חדשה אך רציתם לנקות אותה קודם, ליטוש שיש של אלוף הניקיון הדרך הטובה והמהירה בשבילכם לניקוי הבית בדרך המהירה ביותר. וכמובן, זהו חלק מהשירות אשר אנו מציעים ללקוחות שלנו כאן אצלנו באלוף הניקיון.
  • שירות לא נבנה רק בטלפון ולא רק בתחילת הפעולה, שירות מתבצע למשך כל התהליך ואף בסיומו. אנחנו לא מאמינים ששירות מסתכם בשיחת טלפון אחת אשר לוקחת איתה את מספר כרטיס האשראי שלנו. שירות זהו אחד מהנקודות המנחות החשובות ביותר ואינו בנוי רק מתהליך שירות מכירה, אלא גם תפעול ותיקון תקלות במידה ונמצאו.
  • מחירים אטרקטיביים ביותר בשוק ליטוש שיש. לישוט שיש הינה פעולה הכרחית על מנת לספק מראה חדש לרצפות שלכם, והמחירים יכולים להיות בהתאם. היות ואנשים רבים אשר מעוניינים בשירות זה לא כל כך חושבים על הכסף כאשר מדובר בתהליך הכרחי לדירה. אלוף הניקיון לא מנצל לרעה את האפשרות הזאת ואף להפך, בא לטובת הלקוח עם מחירים נמוכים.
  • וכמובן, ללא גריעה ברמת האיכות. ליטוש שיש מתקדם במיוחד, אשר נעשה עם מכונות מהרמה הטובה ביותר בשוק, שירות מקצועי ומתקדם ברמה גבוהה ביותר. רמות איכות אשר עוברות בקרות איכות ושימוש בחומרים הטובים ביותר. לא בהכרח המחיר הזול משפיע על האיכות הנמכרת. לעיתים ובחברות מקצועיות ומצליחות, המחיר הזול מעיד על שירות מתקדם.

 

 

ליטוש שיש, מה זה בעצם?

כאשר נעשה שימוש ברצפת השיש, או במשטחי שיש למינהם לתקופה מסויימת נוצרת שכבת שומן, אבק או כל שכבת לכלוך אחרת המצטברת על משטחים אלה, או אף הנכנסים לחריצים הקיימים ויוצרים מראה מלוכלך, ובנוסף גורמים לאיבוד הברק מרצפת השיש. ליטוש שיש מגיע על מנת לתקן את אשר הזמן קלקל, ליטוש שיש מוריד את שכבת השומן או האבק המצטברת על רצפת השיש או אף על השיש בחדר האמבטיה ובמטבח, ויוצר מחדש את הברק הרצוי. ליטוש שיש לא חייב להעשות דווקא על מרצפות חדשות אלא אף על מרצפות ישנות. השכבה הראשונית יוצאת, ונוצרת שכבת שיש חדשה, רעננה, ומלאת ברק. יכולת חידוש רצפת הבית שלכם נמצאת בידכם. המכונות, השירות, המחיר והאיכות הינם בידם שלנו. החליטו עכשיו על בחירה של ליטוש שיש ברמה הגבוהה ביתר ותחת החברה המקצועית ביותר, אלוף הניקיון חברת ליטוש שיש מקצועי עבורכם.

לכל שאלה אחרת בנושא, או לייעוץ בנוגע לדירה שלכם התקשרו אלינו למרכז השירות והמידע, אלוף הניקיון. 072-3290654

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *